Hakkımızda
Biz Kimiz?

Antalya'da bulunan büromuz Av. Hasan UĞUR tarafından kurulmuş olup çatısı altındaki avukat kadrosu ile hukuki uyuşmazlıkların her aşamasında, mümkün olan en uygun sürede ve vekil edenin haklarını geniş perspektifte koruyacak şekilde çözümler üretmeyi ,hukuki yardımda bulunmayı kendisine ilke edinmiştir.

Büromuz tecrübeli ve dinamik kadrosuyla, gerçek ve tüzel kişilerden oluşan vekil edenlerine hukukun her alanında danışmanlık ve avukatlık hizmetleri vermektedir. Takım ruhuyla hareket eden ekibimiz; vekil edenlerinin özel bilgilerinin gizliliğinin korunması, şeffaflık ve dürüstlük, Avukatlık Kanunu ve Meslek Kurallarına bağlılık prensipleriyle çalışmalarını sürdürmektedir.

Adalet Bakanlığı, Arabulucukluk Daire Başkanlığı bünyesinde tutulan arabulucular siciline kayıtlı olarak arabuluculuk faaliyetlerini de sürdürmekteyiz.

Av. Hasan Uğur

1968 yılında Antalya'da doğdu. 1991 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu.

Avukatlık stajını yaptığı Antalya Barosu'na 1992 yılında kayıt olarak avukatlık mesleğine başladı.

2002-2008 yılları arasında Antalya Barosu Yönetim Kurulunda görev aldı. 2006-2008 yılları arasında Antalya Barosu Genel Sekreterlik görevini yaptı. 2008-2012 yılları arasında Türkiye Barolar Birliği Delegesi olarak görev yaptı. Yine Türkiye Barolar Birliği Spor Komisyonu üyeliği görevinde bulundu. Çağdaş Hukukçular Derneği ve farklı alanlardaki derneklerin üyesidir.

Türkiye Barolar Birliği, Avrupa Konseyi ve TAIEX Ofisi’ nin Aralık 2005 tarihinde ortaklaşa düzenledikleri “Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesi Maddeleri’ nin ve Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi Karar ve Uygulamaları’ nın tartışıldığı Eğitim Seminerine” katılarak katılım belgesini aldı.Antlya Barosunca düzenlenen birçok seminer ve konferanlara katıldı katılım belgesi aldı.

Halen Antalya Barosu'na 1992 yılından beri kayıtlı olarak serbest avukatlık mesleğini icra etmektedir.

2014 yılından itibaren Adalet bakanlığı, Arabulucukluk Daire Başkanlığı bünyesinde arabuluculuk faaliyetlerini yapmaya hak kazanmıştır. halen sicile kayıtlı olarak arabulucuk faaliyetini de sürdürmektedir.

Tüm hakları Av. Hasan Uğur’a aittir
© 2020

Tasarım
Altan Sarı Web Design

Bu web sitesi; Türkiye Barolor Birliği Reklam Yasağı Yönetmeliği Madde 9'da belirtilen, "Teknolojinin ve bilimin olanak tanıdığı her tür ortamda, avukatlık mesleğinin onur ve kurallarına, avukatlık ünvanının gerektirdiği saygı ve güvene, Türkiye Barolar Birliği tarafından belirlenen "Avukatlık Meslek Kuralları"na aykırı olmayacak şekilde kendisini ifade etme hakkına sahiptir." ilkesine dayanılarak hazırlanmıştır.